Fotokurzy BRNO

Stále čekáte a ne a ne se odhodlat? Chcete pochopit a naučit se ovládat svoji zrcadlovku, nebo pokročilý kompakt? Jiné stránky s kurzy Vám nevyhovují jak cenově, tak i tím, že je tam příliš mnoho lidí? Líbí se Vám raději osobní a přátelský přístup? Nechcete za kurz utratit majlant, ale na druhou stranu chcete kvalitu? Tu najdete u mne! Pořádám soukromé kurzy s pár "přáteli", kde se každému můžu věnovat a nejsem vázán striktním časem. Naučím Vás fotografovat, obsluhovat studiová světla a ostatní foto-výbavu. Zpracování fotek v programech jako adobe lightroom či photoshop nebo i jiných.

Poskytuji fotoporadenství, lektorování fotografie a obsluhy veškerého fotografického vybavení. Reference a dlouholeté zkušenosti s lektorováním jsou samozřejmostí. Níže je přehled dostupných termínů a nabídka poskytovaných fotokurzů. Při objednání voucheru emailem vyberte termín a typ kurzu.

fotokurzybrno@gmail.com

     
     
     

- krátká ukázka k videu

-celé video-shrnutí základního ovládání zrcadlovky a některých pojmů (video je bez zvuku a slouží jako opakování k našim kurzům)


ROZDĚLENÍ KURZŮ - NABÍDKA


ZÁKLADY ZRCADLOVKY
Pro začátečníky, úplné základy, závěrka, clona, ISO, nastavení zrcadlovky, režimy focení, ostření, vyvážení bílé barvy, objektivy apod.
[9-13h, max 10 osob]
Cena 1200 Kč

napsat si o voucher

CHCI FOTIT V PŘÍRODĚ
Teorie základů zrcadlovky + praxe kompozice fotografie v přírodě, práce se stativem, dlouhá závěrka apod., focení v přírodě.
[9-15h, max 12 osob]
Cena 1300 Kč

napsat si o voucher

CHCI FOTIT PORTRÉTY
Teorie základů zrcadlovky + praxe focení portrétů v přirozeném světle (s modelkou), tipy pro správnou kompozici, hloubku ostrosti, použití odrazné desky apod.
[9-15h, max 8 osob]
Cena 1500 Kč

napsat si o voucher

UŽ NĚCO VÍM A CHCI VĚDĚT VÍC
Pokročilé funkce zrcadlovky, není vhodné pro úplné začátečníky. Kontinuální ostření, portrét a jeho kompozice v přírodě, nasvícení portrétu, externí blesk, pokročilé funkce jako švenkování, použití stativu + panoramafoto, bracketting + HDR, druhá lamela závěrky, makrofotografie apod.
[10-16h, max 5 osob
termíny domluvou
Cena 1300 Kč

napsat si o voucher

LIGHTROOM / PHOTOSHOP
PHOTOSHOP - základy práce ve photoshopu (vrstvy, rychlá maska, filtry, retuše apod.)
LIGHTROOM - nastavení a obsluha katalogizačního programu, správa fotek
Cena 2000 Kč

napsat si o voucher

CHCI FOTIT V ATELIÉRU
Pro pokročilejší, focení v ateliéru s modelkou, nastavení blesků a nasvícení + focení portrétů, hodina teorie a dvě hodiny praxe
[13-16h, max 4 osoby]
Cena 1500 Kč

napsat si o voucher

BLESKOVÁNÍ
kurz ovládání systémových externích blesků, nasvícení, dálkové odpalování, TTL, vyvážení a změna barev, záblesk s pomalou synchronizací apod.
[17-20h, max 10 osob]
Cena 850 Kč

napsat si o voucher

POTŘEBUJI DŮKLADNOU PÉČI
Individuální kurz,ovládání zrcadlovky, kompozice v přírodě, portrét, externí blesk, pokročilé funkce jako panning, použití stativu + panoramafoto, bracketting + HDR, apod.
[9-18h, max 3 osoby]
Cena 3000 Kč
termín domluvou

napsat si o vouchernapište si o vouchery

fotokurzybrno@gmail.com