Fotokurzy BRNO

 

 

Stále čekáte a ne a ne se odhodlat? Chcete pochopit a naučit se ovládat svoji zrcadlovku, nebo pokročilý kompakt? Jiné stránky s kurzy Vám nevyhovují jak cenově, tak i tím, že je tam příliš mnoho lidí? Líbí se Vám raději osobní a přátelský přístup? Nechcete za kurz utratit majlant, ale na druhou stranu chcete kvalitu? Tu najdete u mne! Pořádám soukromé kurzy s pár "přáteli", kde se každému můžu věnovat a nejsem vázán striktním časem. Naučím Vás fotografovat, obsluhovat studiová světla a ostatní foto-výbavu. Zpracování fotek v programech jako adobe lightroom či photoshop nebo i jiných.

Poskytuji fotoporadenství, lektorování fotografie a obsluhy veškerého fotografického vybavení již 16 let. Reference a dlouholeté zkušenosti s lektorováním jsou samozřejmostí. Níže je přehled dostupných termínů a nabídka poskytovaných fotokurzů. Při objednání voucheru emailem vyberte termín a typ kurzu.

Několik reakcí mých studentů:

Libil se mi osobni a pratelsky pristup, srozumitelne vysvetlovani, odbornost a cenne rady (Pavla Holubiková)

Kurz byl celkově super. Velmi kladně hodnotím malý počet studentů ve skupině, a lektora, který se trpělivě věnoval každému a v neposlední řadě velký výběr termínů. Celý kurz probíhal v příjemné atmosféře. Lektor měl přehled a dokázal každému poradit individuálně. Školu určitě doporučím. (Dominika Antelová, student)

Instruktor pan Župka nám vše velmi dobře vysvětlil - jak teoreticky, tak prakticky ukázal. Celý čas se nám věnoval a to nás povzbudilo do dalšího focení. Moc děkujeme za další praktické rady a osobní přístup. (Tomáš Nekvapil)

Líbil se nám individuální přístup a výuka venku v parku. Jako největší pozitiva vnímáme právě individuální přístup podle znalostí konkrétního člověka, vstřícnost odpovědět na otázky, a také cenovou dostupnost kurzu. Vše bylo lektorem podáno srozumitelně i s praktickými ukázkami. Protože jsme se právě na kurzu naučili pár dalších zajímavých věcí, které určitě využijeme v praxi vnímáme kurz jako velmi přínosný a určitě doporučujeme. (H. Kadlecová, laborantka, J. Vrbický, klempíř)

Kurz byl super dověděl jsem se hromadu věcí o kterých jsem ani netušil, lektor byl perfektní srozumitelně vše vysvětlil cokoliv jsme se zeptali zodpověděl bez váhání, atmosféra byla velice dobrá byli jsme v parku a mnohé vyzkoušeli. Rozhodně doporučuji jak kurz tak lektora nebudete litovat :) (Břoušek Roman, OSVČ)

Kurz pana Župky mohu jen doporučit, je to opravdový profesionál. Vše mi podrobně vysvětlil, názorně ukázal na mém fotoaparátu. Děkuji za takový kurz.(Vlastimil Suchánek, logistika)

Lektor byl vstřícný a profesionál ve svém oboru. Snažil se pomoct na co jsme se zeptali. Určitě doporučuji jak začátečníkům, tak pokročilým co mají zrcadlovku a chtějí dělat pěkné fotky. (Michal Lišťák, manager)

- dobre investované peniaze - kurz bol obohacujúci. Naučila som sa skutočne základy zrkadlovky, pár trikov pri fotení, aby fotky vyzerali dobre. - veľká výhoda, že kurz sa skladá vždy z max. 5 ľudí, t.j. lektor má čas venovať sa každému - lektor bol veľmi príjemný, profesionálny a skutočne vzdelaný vo svojom obore fotografovania - veľká spokojnosť !!! (Lucie Melišková)

S kurzem fotografování pro začátečníky jsem nadmíru spokojena a vřele doporučuji všem, kteří se chtějí naučit základům fotografování s pravým profesionálem. Ocenila jsem neustále opakování pojmů a praktické ukázky na vlastním fotoaparátu. (Jana Poulová, student VŠ)

Líbil se mi vstřícný přístup pana fotografa, snažil se vše prakticky vysvětlit. Pro ty, kteří si podobně jako já koupili zrcadlovku a už nechtějí fotit na automat, mohu jen doporučit. (Markéta Sotolářová, učitelka)

fotokurzybrno@gmail.com

     
     
     

- výběr ostřícího bodu

-videoshrnutí kurzu základního ovládání zrcadlovky a některých pojmů (video je bez zvuku a slouží jako opakování k našim kurzům z roku 2012)


ROZDĚLENÍ KURZŮ - NABÍDKA


ZÁKLADY ZRCADLOVKY
Pro začátečníky, úplné základy, závěrka, clona, ISO, nastavení zrcadlovky, režimy focení, ostření, vyvážení bílé barvy, objektivy apod.
[9-13h, max 10 osob]
Cena 1000 Kč

napsat si o voucher

CHCI FOTIT V PŘÍRODĚ
Teorie základů zrcadlovky + praxe kompozice fotografie v přírodě, práce se stativem, dlouhá závěrka apod., focení v přírodě.
[9-15h, max 12 osob]
Cena 1200 Kč

napsat si o voucher

CHCI FOTIT PORTRÉTY
Teorie základů zrcadlovky + praxe focení portrétů v přirozeném světle (s modelkou), tipy pro správnou kompozici, hloubku ostrosti, použití odrazné desky apod.
[9-15h, max 8 osob]
Cena 1500 Kč

napsat si o voucher

UŽ NĚCO VÍM A CHCI VĚDĚT VÍC
Pokročilé funkce zrcadlovky, není vhodné pro úplné začátečníky. Kontinuální ostření, portrét a jeho kompozice v přírodě, nasvícení portrétu, externí blesk, pokročilé funkce jako švenkování, použití stativu + panoramafoto, bracketting + HDR, druhá lamela závěrky, makrofotografie apod.
[10-16h, max 5 osob
termíny domluvou
Cena 1000 Kč

napsat si o voucher

LIGHTROOM / PHOTOSHOP
PHOTOSHOP - základy práce ve photoshopu (vrstvy, rychlá maska, filtry, retuše apod.)
LIGHTROOM - nastavení a obsluha katalogizačního programu, správa fotek
Cena 1300 Kč

napsat si o voucher

CHCI FOTIT V ATELIÉRU
Pro pokročilejší, focení v ateliéru s modelkou, nastavení blesků a nasvícení + focení portrétů, hodina teorie a dvě hodiny praxe
[13-16h, max 4 osoby]
Cena 2500 Kč

napsat si o voucher

BLESKOVÁNÍ
kurz ovládání systémových externích blesků, nasvícení, dálkové odpalování, TTL, vyvážení a změna barev, záblesk s pomalou synchronizací apod.
[17-20h, max 10 osob]
Cena 850 Kč

napsat si o voucher

POTŘEBUJI DŮKLADNOU PÉČI
Individuální kurz,ovládání zrcadlovky, kompozice v přírodě, portrét, externí blesk, pokročilé funkce jako panning, použití stativu + panoramafoto, bracketting + HDR, apod.
[9-18h, max 3 osoby]
Cena 3500 Kč
termín domluvou

napsat si o vouchernapište si o vouchery

fotokurzybrno@gmail.com