ŽUPKA Ondřej PHOTOGRAPHY

Focení svateb má svá specifika, kde záleží na počtu hostů a tím velikosti svatby, zda je třeba asistent fotografa, případně dva fotografové atd. Napište mi a dohodneme se na krátké schůzce, kde se můžeme poznat, probrat detaily a naplánovat zásnubní focení.

Nezveřejňuji příliš mnoho fotografií ze svateb, ale aspoň Vám zde uvedu několik komentářů:

Pro náš svatební den jsme si vybrali jako fotografa Ondru, protože je to profesionál v oboru a jeho nápady jsou originální. Výsledkem byly nádherné fotografie, které jsou mimořádnou vzpomínkou na náš den "D". Celý svatební den i přes tropické teploty zvládl fotit neúnavně a výborně zachytil celou atmosféru svatby. Určitě všem doporučujeme a těšíme se na další spolupráci! Jana a Radek Beránkovi

"Já se fotit nebudu, na to zapomeň, maximálně 10 minut." Prohlásil můj manžel před svatbou. Výborně, takže proč jsem zařizovala všechny prostory, kytky, výzdobu atd., když se pak nebudeme fotit?! Naštěstí jsem na doporučení kamarádky oslovila pana fotografa, který odpor mého manžela k focení naprosto odboural. Pan fotograf je velmi milý, rychle komunikuje, ve všech návrzích a požadavcích v náročný svatební den dokáže vyjít s úsměvem vstříc. Na našem obřadu bylo velmi mnoho lidí, ale přesto je dokázal nenuceně seskupit na perfektní společnou fotku. Vůbec nenarušil náš svatební den, byl pořád milý a usměvavý, a to i přes velké teplo a moje: "A mohl byste nás ještě vyfotit takhle?". Přesně podle mých představ, které jsem mu dopředu nijak zvlášť nepopisovala, zvěčnil všechny momenty z našeho dne. Navíc úžasně zachytil naše čtyřnohé lásky a hosty - maďarské ohaře, na jejichž perfektní fotku si byl ochoten počkat a také zvolit hodně netradiční úhly a pozice. A to se jen tak někomu zatím nepodařilo. K mé velké radosti nám byl pan fotograf schopen pořídit svatební video, které naprosto předčilo mé očekávání a troufám si říct, že nás v jeho střihu opravdu vystihl. (Milada S.)

Ondra je profik! Spolehlivý, zkušený, zábavný a jeho fotky jsou prostě TOP1. Nejen, že nám nafotil celou svatbu, ale taky stihl pobavit hosty a vytvořit skvělou a přátelskou atmosféru. Při kompozicích dokázal poradit, jak se správně natočit, zatvářit...a výsledek je víc než skvělý. Ondro máme tě rádi! a těšíme se na další příležitost k focení. (Jana B.)

Jsme rádi, že jsme se na svatební focení domluvili právě s Ondrou, protože bylo neuvěřitelně pohodové a přirozené. Máme řadu úžasných fotek, ať už aranžovaných nebo momentek. Ondra umí skvěle poradit, jak se postavit, kam podívat, aby člověk vypadal přirozeně. Celé focení probíhalo s lehkostí a byla při něm legrace, a to i přesto, že počasí nebylo úplně ideální. Určitě se na Ondru rádi obrátíme i při další příležitosti." Radka a Jirka Dorazilovi

"Miláčku, v sobotu budeme mít těhotenské focení." "Cože, ne, proč?! Jdi tam sama!" "To nemyslíš vážně!." "A kdo to bude fotit.?" "Pan Župka, můžeme vzít holky (naše fenky)." "A jo, tak to se těším." Za mě tedy pana fotografa jednoznačně doporučuji! (Milada S.)

"Fotograf Ondra s námi prošel všemi krásnými etapami vztahu. Nejdřív šlo o sólové focení, poté párové, následovalo svatební a o něco později i těhotenské. Při sólovém focení dokázal z nesmělé holky vytáhnout i kousek dračice. Při párovém rozptýlil nervozitu partnera. Na svatbě zachytil nejen neopakovatelné okamžiky, jako první společný polibek, ale také spoustu nenápadných momentek, při jejichž prohlížení se doteď musím smát. A během těhotenského dokázal zachytit jak roztomilost, tak svůdnost bříška. Při těchto akcích panovala vždy dobrá nálada u všech zúčastněných a Ondra zároveň odvedl skvělou profesionální práci nejen při focení samotném, ale i při následném zpracování fotografií. P.S. Už plánujeme další těhotenské focení a doufáme, že Ondra nebude chybět :)" Tereza J.

Ondra fotil naši svatbu v roce 2016 a dodnes, při prohlížení našich svatebních fotek, rozhodně nelitujeme! Fotky jsou pro nás přirozené a naprosto dokonale vystihly pocity, které jsme v ten den s manželem měli. Ještě před svatbou jsme zajeli do přírody u Brna, kde nám nafotil předsvatební fotky a ty byly taky naprosto bezvadný. Hlavně jsme si užili plno srandy, protože Ondra je prostě nejlepší 😊🤗❤️ (Veronika Š.)

Ondra se stal prakticky naším rodinným fotografem. Fotil naši i bratrovu svatbu, následně pak těhotenské fotky v přírodě. Zamlouvá se nám jeho přátelský přístup, kvalita fotografií a rychlost zpracování. Nikdy nebyl problém se na čemkoliv domluvit a focení byla vždy zábava. Další focení bude následovat zase s Ondrou. Tom a Týna J.

využijte moje fotoslužby objednat focení

     
   
     
   
   
     
využijte moje fotoslužby objednat focení